ژوئن 5, 2018

افزودنی های بتن

افزودنی های بتن

 

محصولات BPS

افزودنی های بتن

ابر روان کننده Carboxylic super plasticizer _ _ H-s

این محصول بر پایه پلی کربوکسیلات اتری، نسل جدید از مواد افزودنی بتن، کاهنده آب و افزاینده کارایی بتن می‌باشد. كه در سه نوع ویژه HS3000 HS500 , HS قابل ارائه است.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

فوق روان کننده نرمال Retarder Super Plasticizer _ _ H-16

اين محصول برپایه نفتالین سولفونات قوی‌ترین گونه مواد كاهنده آب و افزاينده روانی بتن مي‌باشد. که به جز سهولت اجرا باعث افزایش مقاومت اولیه و نهايی بتن، باعث افزایش خاصیت چسبندگی مصالح بکار رفته و کاهش جمع شدگی بتن مي‌گردد.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

فوق روان کننده زودگیر Normal Super Plasticizer _ _ H-Z

H-Z به عنوان یک افزودنی روان ساز مایع برای شکل پذیری زیاد بتن وافزایش مقاومت اولیه و نهایی بسیار کاربرد دارد. که نقش مهمی در تسریع زمان گیرش بتن در زمان کوتاه دارد و برای بتن ریزی در هوای سرد به کار می‌رود.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

به عنوان یک افزودنی کاهنده آب و دیرگیر کننده برای شکل زیاد بتن و افزایش مقاومت اولیه و نهایی بسیار کاربرد دارد که نقش مهمی در تسریع زمان گیرش بتن در زمان کوتاه دارد و برای بتن‌ریزی در هوای گرم به کار می‌رود.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

روان کننده بتن Water reducing admixtures Plasticizers _ _ H-15

اين محصول برپایه لیگنو سولفونات جديدترين گونه مواد كاهنده آب و افزاينده روانی بتن مي باشد. که بر سه نوع (زودگیر، نرمال و دیرگیر) قابل ارائه مي‌باشد.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

ژل میکروسیلیس Concrete Supplement Silica Gel _ _ H-M

H-M ماده‌ای ترکیبی می‌باشد که بر پایه میکروسیلیس و مواد روانساز و نسل جدید افزودنی بتن و واترپروف و مواد ضدآب تولید گردیده است. این ماده بر دو نوع : ۱- ژل بدون الیاف،    ۲- ژل با الیاف كه با بنیان‌های مختلف ( لیگنو – نفتالین – و پلی‌كربوكسیلات ) قابل ارائه می‌باشد.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

سوپر ژل میکروسیلیس Concrete Supplement Silica Gel _ _ H-M1000

H-M1000 ماده‌ای ترکیبی می‌باشد که بر پایه میکروسیلیس و مواد روانساز و نسل جدید افزودنی بتن و واترپروف و مواد ضدآب تولید گردیده است. این ماده بر دو نوع : ۱- ژل بدون الیاف،    ۲- ژل با الیاف كه با بنیان‌های مختلف( پلی‌كربوكسیلات ) قابل ارائه می‌باشد.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

پاور ژل میکروسیلیس Concrete Supplement Silica Gel _ _ H-M3000

H-M3000 ماده‌ای ترکیبی می‌باشد که بر پایه میکروسیلیس و مواد روانساز و نسل جدید افزودنی بتن و واترپروف و مواد ضدآب تولید گردیده است. این ماده بر دو نوع : ۱- ژل بدون الیاف،    ۲- ژل با الیاف كه با بنیان‌های مختلف( پلی‌كربوكسیلات ) قابل ارائه می‌باشد.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

ژل میکروسیلیس پودری H-MP

این محصول, گونه‌ی پیشرفته‌ای از مواد افزودنی بتن می‌باشد که برای بهبود مشخصات مکانیکی و دوام انواع بتن های آماده, در محل اجرا به بتن افزوده می‌شود. این ماده، علاوه بر بالا‌بردن کارایی، باعث کاهش جذب آب و رفع نفوذپذیری بتن سخت شده می‌گردد.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

میکروسیلیس ژل شده (دوغاب میکروسیلیس) HM-400

ماده میکروسیلیس ژل‌شده با از بین بردن خطرات زیست محیطی ناشی از استفاده از دوده‌های سیلیسی (به‌صورت پودری) و نیز به‌دلیل پخش یکنواخت‌تر در بتن، باعث بهبود خواص بتن سخت‌شده می‌گردد.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

سوپر میکس (جایگزین میکرو سیلیس) Super Silica Fume _ _ H-Mix

تولید سیمان برای مصرف در بتن با مشکلات عدیده ای از جمله مصرف انرژی و آلودگی محیط زیست مواجه است. از راه های بهسازی تولید سیمان، جایگزین کردن بخشی از آن با مواد افزودنی معدنی ارزان قیمت و در دسترس است که پوزولان طبیعی زئولیت (سوپر میکس) از جمله این مواد می باشد.

توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

ضد یخ بتن   Liquid Antifreez _ _ H-100

واكنش هيدراتاسيون واكنشي گرمازا است كه تحت تاثير ابعاد بتن، دماي هواي محيط، نسبت آب به سيمان و مواد افزودني قرار دارد. اين واكنش بهتر است در دماي بين ۱۰ الي ۲۵ درجه سانتيگراد در طول ۲۸ روز صورت پذيرد در غير اين صورت مقاومت بتن كمتر از استاندارد و ميزان مورد نياز خواهد شد به طور معمول در حرارت ۲۰ درجه سانتيگراد گيرش و بسته شدن بتن حدود ۱۲ ساعت به طول مي‌انجامد.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

حباب زای بتن Air entraining Admixtures _ _ H-101

افزودني حباب زای بتن برای کاهش نفوذپذیری و افزایش طول عمر بتن در برابر سیکل‌های تکراری یخبندان و ذوب به بتن افزوده مي‌شود. این ماده با ایجاد حباب‌هاي ريز هوا به اندازه‌هاي معين و شكل زنجيره‌اي خواص فوق را ایجاد مي‌نماید.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

زودگیر بتن شاتكريت Accelerating Admixtures _ _ H-102

اين محصول به دو صورت مايع و پودري عرضه مي‌گردد. از اين ماده جهت بتن ريزي در هواي سرد به منظور جلوگيري از يخ زدگي بتن استفاده گرديده و باعث تسريع زمان گيرش و افزايش مقاومت اوليه بتن مي‌گردد. افزايش دماي هيدراتاسيون از خصوصيات اثر بخش ديگر اين ماده مي‌باشد.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

 

شاتکریت H-shot80

این محصول پودر بدون الکلاید می‌باشد که با سخت شدن زودتر بتن‌های پاشیده شده و مخلوط‌های آن بر سطوح مختلف شتاب می‌بخشد که باعث تسریع هیدراسیون و افزایش روند سخت شدن بتن یا ملات مي‌گردد.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 شاتکریت H-shot80

 

دیرگیر بتن H-103

این محصول(افزودنی های بتن) با ساختار کریستالی بوده که پس از افزوده شدن به بتن موجب ایجاد تاخیر در زمان آغاز واکنش هیدراسیون می گردد بر دو نوع پودری و مایع قابل ارائه می باشد.
 توضیح بیشتر

دانلود PDF

 

BPS 8040

BPS 8040 یک افزودنی پودری بر پایه کوپلیمرهای امولسیونی بوده که دارای انعطاف پذیری بسیار زیاد می باشد.
 توضیح بیشتر

 

تولید و عرضه مستقیم افزودنی های بتن به تمام شهرهای ایران

شماره تماس جهت مشاوره :۴۹۱۷۶-۰۲۱

افزودنی های بتن