محصولات BPS

“محصولات ویژه”

 

ژل دو جزئیHG-400 FRP

یک محصول دو جزئی، بدون حلال، با گرانروی کم و مرطوب، چسبناک کننده اپوکسی می باشد و برای مرطوب کردن محصولات طبیعی به روش FRP  به کار برده می شود.

توضیح بیشتر

 

 

رزین و هاردنرFRP دو جزئی HS-300

یک محصول دو جزءی، بدون حلال، با گرانروی کم و مرطوب،چسبناک کننده ی اپوکسی می باشد و برای مرطوب کردن تمامی الیاف و بتونه کاری سطح بتن به روش FRP  به کار گرفته می شود. این روش برای انبار کردن محصولات در مکان های مرطوب مناسب می‌باشد.

توضیح بیشتر

 

 

ملات تعمیراتی اپوکسی دو جزئی HP-150

این محصول بدون حلال، مقاوم در برابر رطوبت، بدون خمش، دو جزئی می باشد، که در مرمت بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیح بیشتر

 

 

ملات تعمیراتی اپوکسی سه جزئی HM-170

این محصول به صورت سه جزئی ارائه می گردد که جزء A رزین اپوکسی بدون حلال ، جزء B هاردنر و جزء C فیلر دانه بندی شده

می باشد که با استاندارد ASTMC880  مطابقت دارد .

توضیح بیشتر

 

 

پلی یورتان تزریقی دو جزئی HPUR-130

یک محصول هیدروفوبیک پلی یورتان بر اساس MDI، در ترکیب با پلی پولیوس و آمینو کاتالیست می باشد.این سیستم تک‌پاشش خواهد بود و وقتی که در مجاورت با آب قرار میگیرد عکس العمل نشان داده و تولید فوم پلی یورتانم نیمه منعطف می‌کند، بسته به مقدار ترکیب با HPUR-130 و دمای آب در طی مدت ۳ تا ۱۴ دقیقه می توان انتظار تشکیل فوم مقاوم و عایق را داشت.

توضیح بیشتر

 

 

 

تثبیت و مقاوم کننده خاک

برای اطلاعات بیشتر به مطالب بیشتر مراجعه فرمایید.

توضیح بیشتر

 

 

افزودنی آسفالت H-1000

این محصول در دمای ۳۳۰-۳۰۰درجه فارنهایت تولید می شود كه با آزاد سازی تدریجی رطوبت موجود در ساختار کریستالی خود باعث ایجاد فرآیند فومینگ درآسفالت در دمای حدود ۲۵۰ درجه فارنهایت می شود. كه از خواص این محصول می توان به بهبود تراکم پذیری با ایجاد چگالی یکنواخت تر و پایدارتر ، افزایش کارآیی در آسفالت کاری، ایجاد آسفالت پلیمری و كاملا واترپروف، بازگشایی سریع تر جاده ها و…… اشاره نمود
توضیح بیشتر

 افزودنی آسفالت H1000

 

 

عایق حرارتی نما و پشت بام Hc-124

عایق حرارتی نما و پشت بام HC-124  برای عایق سازی پشت بام و نمای ساختمان مناسب است، به طوری که هم از نظر ظاهری زیباست و هم با حفظ انرژی، موجب کاهش مصرف انرژِی در ساختمان می شود.

توضیح بیشتر